SIM Serisi yalıtım ürünlerimiz ile nefes alabilen, ekolojik, rutubeti ve nemi önleyen, astım, bronşit vb. gibi akciğer hastalıklarına karşı koruyucu özelliğe sahip bir mekana sahip olabilirsiniz…

SIM 1 (İç Mekan)

Isı, ses ve yangın izolasyonlarını yapmakla beraber, iki daire arası, dışa bakan bölme duvar, iç duvarların yüzeylerine, tv arkalarına, ana merdiven, hol veya tüm iç duvarlara uygulama yapılabilir. Isı, ses, yangın izolasyonu yaparak aynı zamanda mekanlarınıza düz brütalizm tarzı değer katabilirsiniz. Sadece yalıtım yapmakla kalmaz, estetik, sağlıklı ve dekoratif çözümler sunar. Ayrıca akrilik boyalar ile yüzeyin nefes alma özelliği bozulmadan istenilen tüm renklere boyanabilir.

SIM 2 (İç Mekan)

Isı, ses ve yangın izolasyonlarını yapmakla beraber, iki daire arası, dışa bakan bölme duvar, iç duvarların yüzeylerine, tv arkalarına, ana merdiven, hol veya tüm iç duvarlara uygulama yapılabilir. Isı, ses, yangın izolasyonu yaparak aynı zamanda mekanlarınıza değer katabilirsiniz. Doğal tuğla dokusu ile sadece yalıtım yapmakla kalmaz, estetik, sağlıklı ve dekoratif çözümler sunar. Ayrıca akrilik boyalar ile yüzeyin nefes alma özelliği bozulmadan istenilen tüm renklere boyanabilir.

SIM 3 (Dış Mekan)

Isı, ses ve yangın izolasyonlarını yapmakla beraber, iki bina arası duvarlarına, dışa bakan bölme duvar, dış duvarların yüzeylerine, tv arkalarına, bodrum kat duvarlarına, bahçe kat duvarlarına, yoğuşmalı duvarlarda, ana merdiven, hol veya tüm iç duvarlara uygulama yapılabilir. Isı, ses, yangın izolasyonu yaparak aynı zamanda mekanlarınıza değer katabilirsiniz. Doğal düz dokusu ile sadece yalıtım yapmakla kalmaz, estetik, sağlıklı ve dekoratif çözümler sunar. Ayrıca akrilik boyalar ile yüzeyin nefes alma özelliği bozulmadan istenilen tüm renklere boyanabilir.

SIM 4 (Dış Mekan)

Isı, ses ve yangın izolasyonlarını yapmakla beraber, iki bina arası duvarlarına, dışa bakan bölme duvar, dış duvarların yüzeylerine, tv arkalarına, bodrum kat duvarlarına, bahçe kat duvarlarına, yoğuşmalı duvarlarda, ana merdiven, hol veya tüm iç duvarlara uygulama yapılabilir. Isı, ses, yangın izolasyonu yaparak aynı zamanda mekanlarınıza değer katabilirsiniz. Kendine has tırfıllı uygulaması ile sadece yalıtım yapmakla kalmaz, estetik, sağlıklı ve dekoratif çözümler sunar. Ayrıca akrilik boyalar ile yüzeyin nefes alma özelliği bozulmadan istenilen tüm renklere boyanabilir.

SIM 5 (Dış Mekan)

Isı, ses ve yangın izolasyonlarını yapmakla beraber, iki bina arası duvarlarına, dışa bakan bölme duvar, dış duvarların yüzeylerine, tv arkalarına, bodrum kat duvarlarına, bahçe kat duvarlarına, yoğuşmalı duvarlarda, ana merdiven, hol veya tüm iç duvarlara uygulama yapılabilir. Isı, ses, yangın izolasyonu yaparak aynı zamanda mekanlarınıza değer katabilirsiniz. Kendine has doğal tuğla deseni ile sadece yalıtım yapmakla kalmaz, estetik, sağlıklı ve dekoratif çözümler sunar. Ayrıca akrilik boyalar ile yüzeyin nefes alma özelliği bozulmadan istenilen tüm renklere boyanabilir.

Ecotip (İç Mekan)

Hızlı uygulanır, ekonomiktir ve estetik açıdan çok kullanışlıdır.