Biz Kimiz?

Evimizin nemli ve ıslak kalan yüzeylerinde rutubet oluşmasına sebep olan etken küf mantarlarıdır. Bu ıslak yüzeylerde hızla çoğalan küf mantarları, önlem alınmazsa bir süre sonra giderek kalınlaşan bir tabaka oluştururlar ve bu durum hem eşyalar hem de sağlık açısından daha olumsuz sonuçlar doğurur.

Rutubetin giderilmesi için öncelikle duvarlarda sızıntıya sebep olan delik ve çatlakların olup olmadığı kontrol edilmeli, varsa bu hatalar düzeltilmelidir.

Rutubetin giderilebilmesi için en etkili seçenek evlere ısı yalıtımı yaptırılmasıdır. Dekoratif yalıtım kaplaması ile duvarların iç yüzeylerindeki ısı kayıpları en aza indirilerek bu yüzeylerdeki soğuma kontrol edilebilir. Bu durumda rutubet oluşumu da engellenir.

Küflü ortamlarda uzun süre durulması ciddi hastalıklara yakalanmanıza neden olabilir. Siyah küfler (toksik küf) ve buna benzer bazı küf çeşitleri içerdikleri mikotoksinler nedeniyle kalıcı hastalıklara yakalanmanıza neden olabilir. Mikotoksinleri solumanız sonucunda vücudunuz toksinlerle mücadele etmek için daha fazla enerji kullanır. Bu durum öksürüğe, bağışıklık sisteminizin zayıflamasına, aşırı mukus üretimine ve kalıcı akciğer hastalıklarına neden olabilir.

ÇÖZÜM

Dr. Yalıtım problemleri doğru teşhiş ile çözer. İzolasyon çözümleri ile bodrum katlarda, açık ve kapalı teraslarda, nem ve rutubetin yüksek olduğu ortamlarda vb. sağlıksız koşullarda yüksek performanslı yalıtım çözümleri sunar. 

Vizyonumuz

Yalıtım  konularından  nem –  yoğusma -ısı-ses –yangın –küf  problemlerinin yalıtım yaparken,  önce sağlıklı  yalıtım  malzemeleri ekolojik normlara  hitap eden  ; bütçe- zaman – süreklilik  ve  yalıtım a   görsellik  katarak  yalıtımda  insan  sağlığıda  olmalı  vizyonumuzdur.  saygı  değer  müşterilerimizin   , proje den başlayarak  temel altı-temel üstü- perde-teras –ses-ısı-su negatif yalıtım-pozitif yalıtım İŞLERİNİ en iyi şekilde icra etmektir.